Poděkování

Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaší návštěvu stránek, které se snažím koncipovat tak, aby zaujaly stejně tak náhodného návštěníka jako zájemce o studium na naší fakultě či medika, jehož zajímá trnitá, ale krásná a zadostiučiňující cesta studiem medicíny. Den za dnem, ročník za ročníkem.

Pokud jste se rozhodli přispět jakoukoliv (i minimální) dobrovolnou částku, vězte, že všechno, co se od Vás vybere, půjde na chod stránek (zaplacení domény, vylepšení prostředí stránek, vícejazyčnost - přání do budoucna) a další vývoj mé "spisovatelské" činnosti, které se chci věnovat, pokud možno, dále i po studiu. Velký dík za to!

Mým nynějším cílem je snaha o rozvoj povědomí veřejnosti, vztahující se především na studium medicíny. Konkrétně tedy stručně obsáhnout všechny ročníky studia, včetně předmětů k nim se vázajících a v neposlední řadě odkrýt i něco málo z vlastních pocitů. Chtěl bych také zmínit svou oddanost k LF UP, neboť kouzlo univerzitní půdy mě definitivně odrovnalo již v prvním dni studia, když jsem vstoupil do budovy "starých" Teoretických ústavů. Věřím, že nejsem první ani poslední, jehož oslnila příležitost se vzdělávat v úžasném odvětví, jež lékařství, tedy věda nejen o zdraví a nemoci - ale především věda o člověku, nabízí.

Za každý Váš námět, poznámku či mail Vám děkuji, protože se jedná o tu nejlepší zpětnou vazbu, díky které vím, že čas investovaný do tvorby tohoto projektu má cenu. :)

 

JL

 

Vyhledávání

Ptejte se: ask.fm

TOPlist

© 2012 - 2017 Jiří Lapka, Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode